ANGELS NEVER DIE

İlk 2004 yılında tanıştım Angels Never Die’la o zamandan beri düzenli takip ediyorum. Ruhumu bu kadar titreten kıyafetleri başka yerde bulamadım. Yaratıcı tasarımlarıyla, şaşırtıcı detaylarıyla müdavimi olacağınız bir marka. Şimdi bir dünya markası olma yolunda ilerliyor. Paris’te büyük bir mağaza açmışlar. İspanyoların Desigualini İtalyanların Miss sixty ve Replay’ni solda bırakır. Ünlü Moda tasarımıcımız Bora Aksu marka danışmalığı yapıyormuş.

Elbiselere baktığınızda sadece size özel tasarlanmış hissi veriyor. Hepsini almak istiyorsunuz. Üzerindeki detaylar tek tek işlenmiş el emeği göz nuru dokunuşları var . Tanışmayanlar için şiddetle öneriyorum. İstanbul’da Centro mağazalarında Beşiktaş’da Extereme mağazalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca online satış siteleri var.
11149555_10153288370155127_3689185040542883481_n

ANGELS 2

ANGELS 11

ANGELS ELBİSE

BARSELONA’DAN EL YAPIMI BİR AYAKKABI MARKASI; VIALIS

 

BARSELONA’DAN EL YAPIMI BİR AYAKKABI MARKASI VIALIS

Sizleri 1996 yılında Barselena’da El born’da doğan bir ayakkabı ile tanıştırmak istiyorum. VIALIS tamamı el yapımı, çok sıradışı hip tasarımları var. Otantik ayakkabı arayanlar için bu sezon yazın ruhuna uygun rengarenk tasarımlar yapmışlar. Ben sizinle sezona damgasını vurmuş sarı renk tasarımlarını paylaşmak istedim. Daha farklı tasarımlarına www.vialis.es ‘den ulaşabilirsiniz. Şimdilik sadece Barselona ve Madrid’te mağazaları var. Bu şehirlere yolu düşenler mutlaka uğrasın.

kucuk